O nas

Gabinet Happy Feet to miejsce stworzone dla tych, którzy myślą o profilaktyce i chcą zadbać o swoje zdrowie. Nasz zespół składa się z dyplomowanych specjalistów w dziedzinie fizjoterapii. W codziennej pracy wykorzystujemy wiedzę z zakresu podiatrii, czyli dziedziny medycyny zajmującej się zagadnieniami schorzeń i ustawienia stóp. Posiadamy doświadczenie w zakresie rozwiązywania problemów ortopedycznych z zastosowaniem wkładek korygujących ustawienie stóp. Poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach naukowych w kraju i zagranicą, dotyczących biomechaniki kończyny dolnej, ciągle pogłębiamy naszą wiedzę, co daje nam możliwość wykonywania naszych usług na jak najwyższym poziomie. 

Jako pasjonaci swojego zawodu oraz sportu sami nosimy wkładki do obuwia zarówno sportowego i codziennego, co zdecydowanie poprawiło komfort naszego funkcjonowania i pozytywnie wpłynęło na pewne dolegliwości. Tak się zrodził pomysł gabinetu Happy Feet, w którym chcemy pomóc również i Tobie. 

Dlatego w myśl zasady „lepiej zapobiegać niż leczyć”, zachęcam i zapraszam wszystkich Państwa do wykonania pełnej diagnostyki stóp i zapoznania się z tematem indywidualnie dopasowanych wkładek korekcyjnych Podiatech Sidas Medical.

Przekonajcie się sami, Happy Feet - Happy People!

Katarzyna Kozińska

Skontaktuj się z nami

ul. Wigury 7 (lokal 28/1), 90 - 302 Łódź

607 909 967

gabinet@happy-feet.com.pl